آموزش ماساژ جنسی و تاثیر آن بر رابطه

ماساژ جنسی و اهمیت آن در رابطه:

به حرکات دورانی یا یکنواخت دست که توسط شخصی به اسم ماساژور بر روی عضلات و اندامهای بدن یک شخص دیگر انجام میگیرد ماساژ گفته می شود. این حرکات بسته به نوع ماساژ میتواند توام با فشارهای ضعیف یا قوی باشد. انواع مختلفی از ماساژ وجود دارد که بر روی قسمت های مختلف بدن انجام میگیرد، این ماساژها باعث کاهش درد در عضلات و مفاصل بدن و همچنین کاهش استرس و تنشهای روانی می شوند. ما در این نوشتار قصد داریم ماساژ جنسی، نحوه انجام و تاثیر آن بر روی رابطه جنسی را توضیح دهیم.

ماساژ جنسی چیست

ماساژ جنسی یکی از انواع ماساژ است که توسط زوجین انجام میگیرد. این ماساژ نوعی عشق ورزی و روندی درمانی است که موجب آزاد شدن کششهای بدن و فشارهای روحی _ روانی می شود. ماساژ جنسی بدن، یکی از عوامل تاثیر گذار در داشتن رابطه جنسی موفق و رضایت بخش است. ماساژ جنسی در واقع نوعی پیشنوازی و معاشقه قبل از رابطه می باشد که می تواند بدن خانم ها را برای یک سکس لذت بخش و داغ آماده کند. این ماساژ  برای برقرار کردن رابطه جنسی در زمانی که شهوت یکی از طرفین کم است بهترین وسیله می باشد. ماساژ جنسی اگر توسط شریک جنسی انجام شود، لذت رابطه را چند برابر میکند و هر زنی را برای انجام رابطه ترغیب میکند. همچنین این ماساژ به ایجاد اعتماد فیزیکی و روانی کمک میکند زیرا یکی از طرفین خود را در احاطه دستهای دیگری قرار میدهد. مطمئنا هر زن و مردی با مشاهده لذت بردن همسرش خوشحال می شود و احساس خوشایندی بر وی حاکم میگردد، بر خلاف تصور اکثر خانم ها، مردها تنها به لذت خود فکر نمیکنند. ناتوانی آنان در ارضای خانمها، به دلیل عدم آگاهی از آناتومی بدن زنان و عدم شناخت جامع از دنیای جنسی زنان است. ما در ادامه این مطلب درباره نحوه انجام ماساژ جنسی نکات مهمی را توضیح خواهیم داد که می تواند به بهبود روابط شما کمک زیادی بکند.


نکات مهم قبل از انجام ماساژ جنسی:

 1. برای راحتر شدن ماساژ و همچنین اثرگذاری بیشتر باید ابتدا یک روغن ماساژ مرغوب تهیه کنید. روغن نباید خیلی چرب باشد، از طرف دیگر این روغن نباید به سرعت هم جذب پوست شود. باید مواظب بود که روغن ماساژی که استفاده می کنید خیلی گرم یا خیلی سرد نباشد. همچنین روغن نباید بوی زننده و نامطبوعی هم داشته باشد.
 2. برای انجام ماساژ جنسی باید محیط شما راحت و امن باشد. محیط باید به گونه ای باشد که نگران آمد و رفت سایرین و مزاحمت دیگران نباشید، هیچ عاملی که آرامش شما را برهم بزند نباید در محیط وجود داشته باشد. سعی کنید درجه هوای اتاق را در حالت متعادل نگه دارید. برای جذاب تر شدن محیط میتوانید یک موزیک آرام را که مورد علاقه طرفین باشد پخش کنید.
 3. بهتر است ماساژ جنسی روی زمین و روی یک ملافه نرم و لطیف انجام شود. البته روی تخت و روی مبل هم میتوانید ماساژ را انجام دهید.
 4. بهتر است لباس های خود را در آورده و بدنتان را با حوله بپوشانید تا بتوانید در زمان مناسب به راحتی لخت شوید. البته میتوانید از حوله هم استفاده نکنید و در همان شروع ماساژ کاملا لخت شوید.
 5. بهتر است قبل از انجام ماساژ جنسی، مقداری از روغن ماساژ را در دست خود ریخته و قسمتهایی از بدن خود را ماساژ دهید تا دستهایتان برای انجام ماساژ شریک جنسی آماده شود.


روش و اصول ماساژ جنسی:

اولین قدم، چرب کردن موضع ماساژ است. مقدار کمی روغن را در کف یک دست ریخته و سپس هر دو دستتان را بهم بمالید. ماساژ را از ناحیه پشت گردن او شروع کرده و آرام آرام به سمت شانه ها پایین بیایید. باید مراقب باشید که فشار بیش از حد به گردن وارد نکنید. سپس بازوهای شریک جنسی تان را از هم باز کنید و ماهیچه های بازو را با نوک انگشتانتان به آرامی ماساژ دهید. سپس از دو طرف بازو به سمت ستون مهره ها حرکت کنید ولی روی خود استخوان مهره ها زیاد فشار نیاورید. اطراف مهره ها را در دو طرف ماساژ دهید سپس به سمت استخوان دنبالچه پایین بیایید. مراقب باشید که قسمت انتهایی مهره ها بسیار حساس است و نباید آنرا زیاد فشار دهید. در حین ماساژ، دستانتان را بر روی برآمدگیها و فرورفتگیهای بدن شریکتان ماهرانه بلغزانید؛ حرکت در ماساژ جنسی باید ملایم و دورانی بوده و هرگز نباید به طور ناگهانی در نیمه بدن ختم شود. بعد از ماساژ بازو و پشت، حالا به سراغ پاهای او بروید. قسمتهای داخلی رانها که از تحریک پذیری بالایی برخوردار است به آرامی و به صورت دورانی ماساژ دهید. سپس دستانتان را به سمت ساق پا و نوک انگشتان شریکتان پایین بیاورید و آنان را با ظرافت نوازش کنید. میتوانید در حین ماساژ، قسمتهایی از بدن خود را به شریکتان بمالید؛ این کار تاثیر زیادی در برانگیختن حس جنسی در هر دو شخص دارد. بعد از ماساژ پشت، نوبت ماساژ جلو بدن است. برای ماساژ این نواحی، دست را باید بصورت دورانی بر روی سینه و شکم حرکت داد، سپس به آرامی به سمت نواحی تناسلی پایین آورد. ماساژ نواحی تناسلی شریک جنسی، او را بیش از پیش برای انجام رابطه ترغیب میکند و حس شهوت را در او شعله ور خواهد کرد. ماساژ جنسی همواره بعنوان یکی از بهترین مقدمات سکس و معاشقه مورد توجه بوده و تاثیر زیادی در رضایت جنسی طرفین دارد. به یاد داشته باشید انجام یک ماساژ جنسی صحیح علاوه بر از بین بردن خستگی از بدن شما، می تواند تاثیر شگرفی در روح و روان شما نیز داشته باشد و لذت رابطه جنسی را برای شما دو چندان سازد.


چند نکته مهم در مورد ماساژ جنسی:

 • مهمترین نکته در ماساژ جنسی موفق، آرامش و عجله نداشتن است. سعی کنید با حوصله و آرامش این کار را انجام دهید.
 • هیچوقت کلمات محبت آمیز و عاشقانه به همراه بوسه های داغ را در حین ماساژ فراموش نکنید.
 • علاوه بر ماساژ، میتوان نواحی مثل آرنج و داخل رانها را غلغلک داد.
 • قبل از ماساژ ناخنهایتان را کوتاه کنید تا از خراشیدگی احتمالی بر روی بدن شریکتان جلوگیری کنید.
 • هرگز روغن ماساژ را مستقیم روی اندام تناسلی زن نریزید.
 • در هنگام ماساژ جنسی ساعت مچی، انگشتر و زیورآلات خود را خارج کنید تا به پوست آسیبی نرسد.

ارسال نظر