رساندن زنان به ارگاسم کامل

همواره رضایت زوجین در روابط زناشویی تاثیر بسزایی در تداوم رابطه ، رفع مشکلات ، عشق ورزی و موفقیت در زندگی دارد ، از این رو از جمله نگرانی هایی که ممکن است برای یک زن وجود داشته باشد ، مشکل در رسیدن به ارگاسم است ، لذا در این مقاله با ما همراه باشید تا روش های رسیدن به ارگاسم در زنان را مورد بررسی قرار دهیم .

تعریف ارگاسم یا ارضاء شدن

به انقباض شدید ماهيچه ای در طول یک رابطه جنسی كه با تغيير در برخی علايم بدنی ( تغيير در ضربان قلب، تغيير در فشار خون و تغيير در عمق و نرخ تنفس ) همراه است ، ارگاسم گفته می شود ، در واقع ارگاسم ، اوج لذت جنسی و رها شدن تنش های جنسی است که شکل بروز آن در زنان و مردان متفاوت می باشد .

ارگاسم مردان 


به طور کلی ارگاسم یا همان اوج لذت جنسی در جنس مذکر با احساس ذهنی غير قابل اجتناب بودن انزال شروع می شود و با بروز انزال پايان خواهد یافت و معمولا مرد دچار تپش قلب ، افزایش دمای بدن و .. می گردد .

ارگاسم زنان 


در جنس مونث ارگاسم موجب انقباض دهانه ی  واژينال می گردد که باعث تغييرات ديگری چون ؛ افزايش  ضربان قلب  ، افزایش حركات غير ارادی ، افزایش فشار خون و حرکات ارادی عضلانی نيز خواهد شد .

انواع ارگاسم در زنان

● ارگاسم كلوتيرال : ارگاسم بدون تحریک ناحیه ی کلیتوریس

● ارگاسم واژينال : ارگاسم حاصل از رابطه ی زناشویی

برخی زنان از طریق تحریک ناحیه ی کلیتوریس به ارگاسم می رسند در حالی که برخی دیگر از زنان تنها از طریق تحریک واژینال به اوج لذت جنسی خواهند رسید و برخی دیگر نیز به کمک وسایل و تجهیزات کمکی مانند کاندوم خاردار و یا کاندوم تنظیم ارگاسم .

به طور کلی می توان گفت که مدت زمان ارگاسم در زنان حدود 10 الی 20 ثانیه طول می کشد که ممکن است در برخی زنان خیلی زودتر شروع شده و خاتمه یابد و یا اینکه در برخی زنان به مدت طولانی تر باشد که این خود به شرایط مختلف روحی و جسمی فرد بستگی دارد .

روش های موثر به ارگاسم رساندن زنان 


با استفاده از راه کارهای زیر می توان به طور صحیح و اصولی در روابط زناشویی ، زنان را به ارگاسم رساند و از این طریق به بهبود روابط زناشویی و تداوم زندگی مشترک ، کمک بسیاری نمود : 

● زنان خود باید در مورد آنچه که در رابطه ی زناشویی موجب تحریک بهتر آنها می شود ، خیالپردازی کنند ، بدین معنی که حین یک رابطه ی رمانتیک و عاشقانه چه چیزی موجب تحریک جنسی بهتر آنها خواهد شد و هر چیزی که موجب این امر می گردد را قبل از ایجاد رابطه محیا سازند و یا اینکه از همسر خود درخواست نمایند ، به عنوان مثال ؛ آهنگ های عاشقانه ، دیدن فیلم های عاشقانه ، روشن کردن شمع و حتی گفتن جملات عاشقانه و ... 

● از آنجا که برخی زنان جهت دستیابی به اوج لذت جنسی به وقفه نیاز دارند ، لذا قبل از رابطه ی جنسی می توان حمام داغ گرفت ، کتاب خواند ، دراز کشید و یا هر کار دیگری که موجب آرامش و ریلکس شدن خواهد شد ، به یاد داشته باشید که آرام بودن موجب به ارگاسم رسیدن خواهد شد .

● به منظور رسیدن به اوج ارگاسم ، ذهن خود را از حواشی دور کنید زیرا بسیاری از زنان ، حین رابطه ی جنسی ، به فکر اموری چون ؛ گریه نوزاد ، سروصدا ، نور اتاق ، حیوانات و .. هستند که این خود باعث می گردد تا فرد دچار حواسپرتی شده و فرد نتواند بر روی یک رابطه ی جنسی روی جسم و احساس خود تمرکز نماید ، در نتیجه فرد یا به ارگاسم نخواهد رسید و یا اینکه به سختی به آن دست خواهد یافت .

● داشتن یک رابطه ی جنسی خوب از طریق دستگاه تناسلی زنان ، مستلزم ارتباط قلبی با زن خواهد بود ، از این رو قبل از برقراری رابطه باید ناراحتی ها ، عصبانیت و کدورت ها را از بین برد ، زیرا نمی توان در عین حال که فرد بسیار ناراحت و عصبی است ، انتظار یک رابطه ی عاشقانه و کامل را داشت ، پس عصبانیت خود را برطرف سازید .

● از آنجا که مردان با یک همسر علاقه مند و مایل به رابطه ی جنسی تحریک می شوند نه با یک اندام کامل و بی نقص ، لذا نگران نقص های بدن خود نباشید و بدن خود را تحسین کنید تا ذهن شما جلوی واکنش بدن شما را نگیرد .

● به چشم ها و حرکات همسر خود حین رابطه نگاه کنید و بر روی حیطه ی جنسی و شهوانی تمرکز کنید تا قدرت تحریک پذیری جسمی شما افزایش یابد و راحت تر به ارگاسم برسید .

● تا می توانید روی احساسات لذت بخش دستگاه تناسلی خود تمرکز کنید ، با این کار احساسات شما شدیدتر شده و به ارگاسم خواهید رسید .

● مهم نیست که تحریک و به ارگاسم رسیدن زن از چه طریقی انجام می شود ، بلکه مهم رخ دادن و به اوج رسیدن زن است ، لذا راه های مختلف تحریک جنسی همسر خود را امتحان کنید ( تحریک چوچوله با دست و یا زبان و ... ) ، خیلی راحت می توان از روش های غیرواژنی نیز به ارگاسم رسیدن را تجربه نمود .

● از آنجا که بدن پرانرژی راحت تر به ارگاسم می رسد ، لذا رابطه ی جنسی خود را زمانی انجام دهید که استراحت کرده و پرانرژی هستید ، در زمان خستگی که بدن به خواب و استراحت نیاز دارد ، نمی توان رابطه ی پرشور و موفقی را انتظار داشت ، لذا برای انجام رابطه ی جنسی خود وقت بگذارید تا زن راحت تر به ارگاسم برسد .

● هرگز مردان متخصص بدن زنان نیستند ، بلکه زنان خود باید نقاط حساس و تحریک پذیر خود را شناسایی کنند و با آموزش حرکات و نوع لمس لذت بخش ، به مردان در به ارگاسم رسیدن خود کمک کنند ، زنانی که اطلاعی از بدن خود ندارند ، نمی توانند به مردان بگویند که چه چیزی موجب رابطه ی جنسی لذت بخش خواهد شد .

● با اعتماد به نفس ، اطمینان ، احترام و راحت حرف ها و خواسته های جنسی خود را بر زبان آورید ، زیرا ارتباط آزاد و راحت موجب راهنمایی صحیح همسر در به ارگاسم رسیدن زن خواهد شد ، لذا زن می تواند حین صحبت با همسر ، با دست همسر خود راهنمایی کند و یا اینکه با اشاراتی وی را به درستی جهت لذت جنسی هدایت نماید .  

● مرد باید روی کار خود حین رابطه ی جنسی تمرکز داشته باشد تا بتواند کار خود را به درستی انجام دهد ، در این حالت ، به ارگاسم رساندن زن نیز راحت تر خواهد بود . 

● در کشش و فشار عضلانی ارگاسم مبالغه کنید زیرا این کار موجب تشدید ارگاسم خواهد شد .

● عضلات اطراف واژن را فشرده کنید زیرا این عمل موجب آوردن خون بیشتر به دستگاه تناسلی خواهد شد که در نتیجه ارگاسم زن تشدید می گردد .

● سر خود را از تخت آویزان کنید ، زیرا انجام این عمل فشار عضلانی تحریک را چندین برابر خواهد کرد .

● الگوی نفس کشیدن خود را تغییر دهید ؛ زیرا این کار موجب تحریک پذیری و ارگاسم شدیدتر خواهد شد .

● برای زنانی که نمی توانند کنترل کردن خود در ارگاسم را رها کنند ، لازم است که ارگاسم شدن را تمرین کنند ، تکرار و تمرین به ارگاسم رسیدن موجب رفع استرس و راحت پذیرفتن آن خواهد شد .

● زنانی که می خواهند روی قدرت ارگاسم خود کار کنند ، پوزیشن هایی را انجام دهند که زن در وضعیت بالا و مرد در پایین قرار دارد ، در این حالت ، زن کنترل رابطه را در دست دارد و بیشترین تحریک انجام خواهد شد .

● فضای مکان رابطه جنسی را تغییر دهید و مکانی که استرس کمتر و راحتی بیشتری دارید و یا اینکه فضای رمانتیک و باب میلی را دارد ،  انتخاب کنید .

● در ذهن خود صحنه های عاشقانه و جنسی را مجسم کنید تا اگر جهت ارگاسم رسیدن مشکلی دارید ، راحت تر به اوج لذت جنسی برسید .

● قبل از انجام رابطه ، به اندازه ی کافی شوخی و حرکات تحریک آمیز انجام دهید تا بدین ترتیب آمادگی لازم را جهت انجام رابطه ی جنسی و به ارگاسم رسیدن را داشته باشید .

● نوع رابطه و نحوه ی دفع مایع منی را قبل از رابطه مشخص کنید تا در صورت عدم تمایل به بارداری ، در این رابطه نگرانی و استرسی نداشته باشد و با خیال آسوده به ارگاسم برسید .

● استحمام، استفاده از مواد خوش بو و همچنین پوشیدن لباس های زیبا و تحریک کننده به شدت در انجام یک رابطه ی موفق ، موثر خواهد بود و مرد را به انجام وظایف خود به بهترین نحو ممکن در رابطه تشویق خواهد کرد و از این طریق زن به ارگاسم خواهد رسید .


ارسال نظر