نکاتی که قبل از رابطه جنسی زوجین باید رعایت شود شامل رعایت نظافت و بهداشت جنسی , پیشنوازی کردن , لحن و کلام خوش , معاشقه کردن و به زبان آوردن نیازها که این موارد شما را در یک رابطه موفق و لذت بخش کمک می کند.

نکاتی مهم قبل از رابطه جنسی زوجین

روابط جنسی از دیدگاه خانم ها و آقایان تفاوت زیادی دارد مثلا اینکه خانم ها روابط جنسی را اصولا یک روابط عاطفی و احساسی می دانند اما آقایان آن را یک فعالیت جسمانی می پندارد و این تفاوت ممکن است در میان زوجین مشکلاتی به بار آورد که تیم بلوتوت در این مطلب می خواهد نکاتی در رابطه با نحوه پیشنوازی کردن و معاشقه طولانی برای زوجین بیان کند تا با بهره گیری از آن بتوانند یک رابطه طولانی و لذت بخش را تجربه کنند.

پیشنوازی کردن

اصولا پیشنوازی ها از طرف آقایان صورت می گیرد و خانم ها به دلایلی کمتر پیشنوازی می کنند که این کار کاملا اشتباه است و باید طرفین به همدیگر کمک کنند و با هم بتوانند همه لذت ها را تجربه کنند .

کلام عاشقانه

حرف زدن و ارتباط کلامی عاشقانه یکی از شیرین ترین لحظات زوجین است چون هر کلام عاشقانه ای را که به زبان آورید زن احساس عمیق تری نسبت به عشق شما پیدا می کند بنابراین در طول فعالیت جنسی خود حتما با خانم خود صحبت کنید و از کلمات عاشقانه و تحریک کننده استفاده کنید چرا که بیشتر شماها هم می دانید که فقط لازم نیست در حین ارتباط جنسی همدیگر را لمس کنید بلکه کلام شما و نوع حرف هایی که می زنید بسیار اهمیت دارد .

به زبان آوردن نیازها

متاسفانه در ایام قدیم خانم ها کمتر نیازهای خود را بازگو می کردند و به همسرشان نمی گفتند که از چه کارهایی بیشتر خوششان می آید و یا چه کارهایی را دوست دارند بیشتر با همدیگر انجام دهند اما خوشبختانه امروزه چنین نیست و زوجین باید نیازها و خواسته هایی را که از همدیگر دارند را بیان کنند تا در نهایت به یک رابطه موفق و لذت بخش تبدیل شود و طرفین از یکدیگر راضی باشند .

منظم بودن و رعایت نظافت

منظم بودن به منظور منظم بودن محیط پیرامون خود نیست بلکه کارهایی را که از قبل باید انجام دهید ولی وقت کافی برای آن را نداشتید را به وقت دیگری موکول کنید و اگر هم وسواسی دارید در زمان رابطه جنسی به هیچ عنوان نباید چنین رفتاری را بکنید مثلا اینکه در زمان معاشقه یا زمان های دیگر به فکر مرتب کردن تختخواب نباشید یا اگر مویی , آشغالی روی زمین دیدید به فکر تمیز کردن آنجا نباشید یا هواستان به آن پرت نشود چون هم خودتان هیچ لذتی نمی برید بلکه همسرتان هم هیچ لذتی نمی برد و تحریک نمی شود و در نهایت ممکن است باعث اختلاف در بین زوجین باشد. پس حتما از قبل کارهای خود را انجام دهید و به نظافت کامل خود بپردازید و به هیچ عنوان در زمان رابطه جنسی از مسائل و مشکلات خود حرفی نزنید بلکه آن را به زمان دیگری موکول کنید و برای نظافت خود هم سعی کنید نیم ساعت قبل از ارتباط خود با همسرتان هر دو طرف استحمام کرده باشید , موهای خود را مرتب کنید , مسواک و اسپری خوشبو کننده زده باشید و... در کل تمام نکات نظافتی را رعایت کرده باشید.

اعتماد به نفس بالای خانم ها

این مورد بیشتر مربوط به خانم ها می شود و راجع به اعتماد به نفس آنها می خواهیم بگوییم که شما باید همانطوری که هستید خودتان را دوست داشته باشید و به هیچ عنوان جلوی همسرتان از بد فرمی های بدن و شکم و رنگ پوست و جوش ها و ... حرف نزنید و از اعتماد به نفس بالایی برخوردار باشید چرا که شما باید همانطور که هستید خودتان را دوست بدارید.

امیدواریم که با بهره گیری از این نکات بتوانید یک رابطه جنسی لذت بخش و سرشار از آرامش را برای خود و همسرتان رقم بزنید و تمام عادت های بدی را که قبلا داشتید را ترک کنید و به فکر لذت های هرچه بیشتر خود باشید.

ارسال نظر