نشانه های سردی در روابط بین زوجین

بی میلی جنسی و کاهش میل جنسی در خانواده ها بسیار خانمان سوز است که باید هر چه زودتر به فکر بهبود آن باشید البته بهترین کار این است که از قبل از آن پیشگیری کرد و شناخت کافی در مورد آن داشته باشید و آن را در زندگی خود بکار نبرید تا بتوانید زندگی شادتری را با همسر خود تجربه کنید.

نشانه های سردی در روابط بین زوجین

روابط زناشویی در زوجین بسیار حائز اهمیت است و باید توجه زیادی به آن داشت و باید بدانید که اصلی ترین ارکان در زندگی مشترک رابطه جنسی و جسمی و رابطه عاطفی و احساسی است که خوب بودن زندگی شما را تحت تاثیر قرار می دهد.هر زندگی تنش ها ,  استرس ها و مشکلات خاص خود را دارد و این ما هستیم که باید با داشتن صبر و تامل کافی بتوانیم آن را به سمت زندگی بهتر سوق دهیم و همیشه این نکته را به یاد داشته باشید که هیچ کس نمی تواند سرنوشت شما را تغییر دهد مگر اینکه خودتان بخواهید پی در راستای هرچه بهتر شدن زندگی خود قدم های اصولی بردارید و از سردی و بی میلی نسبت به زندگی خود جلوگیری و پرهیز کنید. بارها و بارها شنیده اید که رابطه جنسی سالم تاثیر فراوانی در داشتن یک زندگی سالم دارد اما باید توجه داشته باشید که همانطور که به نیازهای جنسی خودتان توجه می کنید و برایتان مهم است باید به نیازهای عاطفی شریک زندگی تان هم توجه کنید و برای تداوم یک زندگی پایدار فقط داشتن رابطه جنسی کافی نیست بلکه بایدها و نبایدهای رابطه عاطفی و شناسایی نیازهای همسرتان و اینکه چه عواملی سبب سردی و بی میلی در رابطه شما می شود را بشناسید و هرچه زودتر اقدامات لازم برای پیشگیری از آن را انجام دهید.برخی از زوجین هستند که واقعا ناخواسته دست به اعمالی می زنند که بعدها به کاهش و بی میلی جنسی در بین آنها می شود که شاید به دلیل نداشتن شناخت کافی در زمینه های جنسی این اتفاق برای آنها می افتد پس با همراهی کردن تیم بلوتوت درباره این مطلب با ما همراه باشید و یا سایر مطالبی که در این زمینه آگاهی ها و شناخت هایی را برای شما بیان می کنند مطالعه کنید تا اتفاق ناگواری در رابطه شما نیفتد و همه میدانیم که همیشه پیشگیری کردن بهتر از درمان است و کم هزینه ترین روش هم , همین پیشگیری است.

کاهش روابط جنسی توسط آقایان


مصرف مواد مخدر

متاسفانه امروزه این بلای خانمان سوز در اندکی از خانواده ها وجود دارد و آقایان یا خانمها به آن گرفتار شده اند و طرف مقابل هر چقدر که بخواهد به شما کمک کند تا زمانیکه خودتان نخواهید از آن رهایی نمی یابید و زندگی شما را به طور کامل و کم کم بهم میریزد و یکی از اصلی ترین عوامل در کاهش و سردی و بی میلی جنسی است که طرف مقابل هیچ رغبت و علاقه ای به وقت گذراندن در کنار شما ندارد پس خواهشا این مورد را جدی بگیرید و از آن شدیدا دوری کنید.

فراموش کردن و نگفتن جملات عاشقانهبعضی از آقایان هستند که در اوایل ازدواج و در دوران نامزدی آنچنان محبتی به همسر خود می کنند که آنها را کاملا شیفته خود می کنند اما متاسفانه بعد از گذشت مدتی بعد از ازدواج این اشتیاق فروکش می کند و کمتر به همسر خود ابراز محبت می کنند و این بی میلی نیز در روابط جنسی شما تاثیر گذار است و کمتر به سمت آن می روید که این عامل نیز باعث از هم پاشیدگی زندگی مشترک است و باید بدانید که متاسفانه طلاق عاطفی در بین زوجین به شدت در حال افزایش است و این شما زن و شوهر ها هستید که با حداقل روزی پنج دقیقه حرف زدن در مورد خودتان و چیزهای که به خودتان مربوط است می توانید از بی میلی خودتان جلوگیری کنید.

درک نکردن شرایط

متاسفانه یکی از علل بی میلی جنسی بر می گردد به آقایانی که شرایط خانم خود را درک نمی کنند و مدام به فکر نیازهای خودشان هستند چون ممکن است خانم ها در همه شرایط نتوانند به نیاز همسرشان بپردازند و آمادگی کافی برای انجام آن نداشته باشند یا اینکه موقعیتی ناگهانی مانند پریودی برای آنها پیش آید که در اینجا بزرگترین وظیفه آقایان درک کردن شرایط و سازگار شدن با خلقیات خانم است و مطمئن باشید اگر آن را به درستی انجام دهید عواقب خوب آن را به زودی می بینید.

نارضایتی از همسر

آقایانی هستند که هر چقدر خانمشان به وضعیت ظاهری خود برسد و همیشه شیک و مرتب باشد باز هم به خامهای دیگر توجه می کند و مدام جلوی چشم همسرش , خانمهای دیگر را دید می زند و بجای آنکه همسر خود را تعریف و تمجید کند به دیگران می پردازد و قابل توجه این آقایان که زندگی شما فقط به دست خودتان خراب می شود و از هم می پاشد و بعدها این انتظار را نداشته باشید که همسرتان به نیازهای شما پاسخگو باشد چون این رفتارهای ناخوشایند شما به مرور زمان سبب می شود از چشم همسرتان بیفتید و هیچ رابطه جنسی , عاطفی و احساسی بین شما شکل نگیرد پس خواهشا اگر جزء این افراد هستید هرچه سریع تر نسبت به این اخلاق خود اقدام کنید و آن را انجام ندهید تا زندگی شادتر و لذت بخش تری را با همسر خود تجربه کنید.

کتک زدن همسر

یکی از زشت ترین و ناپسندترین کارها کتک زدن و استفاده از آزارهای فیزیکی است که برای همسرتان آنها را به کار ببرید و مطمئن باشید که اگر جز این افراد هستید آثار مخرب آن را به زودی خواهید دید و تا آخر عمر باید با همسری ناراحت و افسرده زندگی کنید که قطعا هیچ مردی آن را دوست ندارد.
در انتهای این مطالب به شما آقایان عزیز توصیه می کنیم که اگر جز این افراد هستید هر چه سریع تر در راستای بهبود اخلاقیات خود قدم بردارید تا خانم شما هم به مرور و کم کم نسبت به شما و رابطه با شما سرد نشود و این سرد مزاجی زندگی شما را به هم نریزد و خدایی نکرده منجر به خیانت , طلاق عاطفی , بی مهری نسبت به همدیگر و یا طلاق نشود.

کاهش روابط جنسی توسط خانم ها

گفتن حرف های ناخوشایند

معمولا یکی از بدترین اخلاق های که بعضی از خانم ها دارند این است که زمانی که دعوای کوچکی با همسرشان می کنند شروع به بد دهنی می کنند و هر نوع حرف و کلمات ناخوشایندی که به ذهنشان برسد را به همسرشان می گویند یا اینکه زمانی که با هم دعوا می کنید به خانواده همسرتان توهین می کنید و هر چه بد و بیراه باشد را به آنها می گویید بدون اینکه آنها روحشان هم از این ماجراها خبردار باشد. در واقع یکی از بدترین کارهایی است که کم کم همسرتان را از خودتان دور می کنید و او نیز بعدها میلی به هم سخنی با شما ندارد و نسبت به شما و رابطه با شما اشتیاقی نشان نمی دهد .

توهین به خانواده همسر

این خصوصیت هم شامل آقایان است و هم خانمها اما متاسفانه بیشتر در خانم ها دیده می شود و پس از کوچکترین جر و بحثی با همسر خود یا با خانواده شوهر شروع به فحش دادن و ناسزا گفتن پشت سر آنها می کنند . خانمها مراقب باشید که این یک زنگ خطر است و همانطور که شما خانواده خود را دوست دارید باید متقابلا خانواده همسرتان را هم دوست بدارید و برای آنها احترام قائل باشید و هیچگاه نزد همسرتان پشت سر خانواده اش حرف های ناپسند نزنید مخصوصا در مورد مادرشان که خط قرمزشان است.

بی اعتنا بودن نسبت به شوهر


بعضی از خانمها هستند که این موقعیت را درک نمی کنند که زمانی که ازدواج کردند متعهد شده اند و نباید مانند دوران مجردی رفتار کنند و از این اصل غافل می شوند که باید در بسیاری از تصمیماتشان با همسرشان مشورت کنند و او را در جریان قرار دهند و آقایان نیز به شدت عصبی می شوند از این رفتارها. پس خانمها عزیز فراموش نکنید که در همه کارها نه , ولی در بعضی از کارهای مربوط به خودتان همسرتان را هم در جریان قرار بدهید و مسئله را با او در میان بگذارید و شیرینی زندگی خود را با این کارهای پیش پا افتاده از بین نبرید.

تغییر دادن همسر

در زندگی مشترک هیچگاه این نکته را فراموش نکنید که شما به هیچ وجه نمی توانید بعد از ازدواج همسرتان را تغییر دهید و آنگونه که شما بخواهید باشد و شما باید به خود بفهمانید که آدم ها را همانگونه که هستند دوست بدارید و به فکر تغییر آنها نباشید. شما باید در انتخابتان بیشتر توجه کنید و شخصی را که با شما سازگارتر است انتخاب کنید چون آدم را هیچوقت نمی توانید تغییر دهید پس هیچوقت به این امید با کسی ازدواج نکنید.
اما اعمالی هستند که مربوط به هر دو طرف است یعنی هم آقایان و هم خانمها با انجام دادن آن نسبت به زندگی و رابطه خود بی میل و بی انگیزه می شوند از جمله :

ترک بیش از اندازه همسر

اهمیت ندادن به همسر

شناخت کافی نداشتن نسبت به نیازهای او

اجازه دخالت دادن به دیگران

توهین کردن مداوم به یکدیگر

عدم مسئولیت پذیری مرد یا زن

امیدواریم که با شناخت این نکات بتوانید قدم هایی را در زندگی خود بردارید که هیچ گاه نسبت به خود و زندگی خود بی میل نشوید.ارسال نظر