نیازهای اساسی مردان

آقایان نیز مانند خانمها نیازها و خواسته هایی دارند که انتظار دارند از طرف همسرشان برآورده شود و به آنها احترام بگذارند بنابراین در این مطلب به عمده ترین نیازهای مردان پرداخته ایم تا خانمها نیز شناخت بهتر و بیشتری نسبت به آنها پیدا کنند.

نیازهای اساسی مردان

همانطور که نیازها و خواسته هایی در مورد خانم ها بیان کردیم در این مطلب هم می خواهیم به عمده ترین نیازها و خواسته های آقایان (جدای از نیاز جنسی) بپردازیم که دوست دارند به چه چیزهایی بیشتر توجه داشته باشی تا آنها به اعتماد , قدرت و مردانگی خود بیشتر پی ببرد.در زمان قدیم گفته شده که مرد ستون خانه و زن چراغ خانه است و بدون وجود دیگری منزل رونقی ندارد و یک نفر به تنهایی نمی تواند به تمام امورات زندگی بپردازد.معمولا سیستم آقایان در بعضی موارد شبیه به یکدیگر است و عموما نیازهایشان با هم یکسان است و این مطالبی را که ما در پایین ذکر می کنیم می تواند جزء مهم ترین و عمده ترین نیازهای آنها باشد پس نگران این موضوع نباشید. همکاران ما مطلبی راجع به نیازهای اساسی آقایان آماده کرده اند تا شما عزیزان بیشتر با آنها آشنا شوید و در زندگی خود آنها را به کار ببرید.

عمده ترین و اساسی ترین نیاز آقایان

تشویق و تحسین آقایان

آقایان از تشویق شدن و برانگیخته شدن توسط همسرشان احساس رضایت و شادمانی می کنند پس تا آنجایی که امکان دارد در جمع به همسرتان بها دهید و او را برای کارهایی که تا کنون برای شما انجام داده است تحسین کنید.

اعتماد داشتن به او

آقایان خیلی خوب اعتماد الکی و اعتماد واقعی را درک می کنند و یکی از مهم ترین نیازهای آنان این است که همرشان به آنها اعتماد کامل داشته باشند و زمانی که همسرتان احساس کند که آن اعتماد واقعی را که باید , از طرف شما دیده است تمام سعی و تلاش خود را می کند که زندگی بهتری برای همسرش رقم بزند و او را بیش از پیش دوست بدارد.

قدردانی و تشکر

همانطور که خانم ها کلمه دوستت دارم را دوست دارند و می خواهند هراز گاهی آن را از زبان همسرشان بشنوند , آقایان نیز دوست دارند کلمه ای مانند به تو افتخار می کنم را بشنوند و این حس را درک کنند که همسرشان قدردان زحمات او هستند و این دلگرمی نسبت به زندگی تان را چندبرابر می کند پس خانم های عزیز اگر شما با همسرتان مانند یک پادشاه رفتار کنید مطمئن باشید که او نیز با شما مانند یک ملکه رفتار می کند و قدردان شما خواهد بود و این نکته را در زندگی خود بیشتر به کار گیرید که بخاطر هر کاری از یکدیگر تشکر کنید تا شان و احترام کار انجام شده حفظ شود و پایمال نشود.

همراه بودن با مردان

زن و مرد زمانی که با هم ازدواج می کنند تفاوت های بسیاری با هم دارند حتی از نظر نوع تفریح و سرگرمی اما به هرحال احترام به این تفاوت هاست که تفاهم بین زوجین را تشکیل می دهد از آنجا که اکثر آقایان دوست دارند که هنگام رفتن به مکان های تاریخی یا بازدید کردن جاهایی با همسرشان همراه باشند و با او به تفریح بپردازند پس به نیازهای همدیگر پاسخگو باشید و می توانید هر هفته را به انجام تفریحی که هر دو شما می خواهید بپردازید.

شناخت بهتر همسر

آقایان از اینکه توسط همسرشان درک شوند و او را کامل بشناسند لذت می برند و همیشه می خواهند که همسرشان نسبت به موقعیت ها , تصمیماتی را بگیرند که در انتها منجر به ناراحتی نشود پس چه خانم و چه آقا نیاز دارند که نسبت به همدیگر شناخت کافی داشته باشند و نسبت به شرایط کاری را انجام دهند.

احترام متقابل

احترام گذاشتن در زندگی مشترک جزء نیازهایی است که متقابلا باید رعایت شود اما در اینجا موضوع درباره آقایان است و شما همسران گرانقدر باید بدانید که مهم ترین نیاز آقایان احترام گذاشتن به او است چرا که اگر آقایان احساس کنند در محیط خانواده احترام چندانی ندارد خود به خود شکسته می شود و این شکستگی یعنی تخریب تکیه گاه منزل. پس خانمها مراقب باشید که با درک کردن همسرتان و احترام گذاشتن به عقاید و خلقیات و رفتارهای او احترام مردتان را در منزل حفظ کنید تا او نیز نسبت به زندگی با شما شادتر و دلخوش تر باشد.

داشتن یک همسر شاد و جذاب

داشتن یک همسر شاد شما را شادتر می کند و قطعا هیچکس از خوشحالی و شاد بودن بدش نمی آید و اکثر آقایان می خواهند که همسرشان بیشتر اوقات شاد باشند, به تفریح کردن با او بپردارند , همیشه مرتب لباس بپوشد و از اینکه با او وقت می گذراند راضی باشد. متاسفانه در بعضی از خانم ها دیده شده که پس از طی سالهایی از زندگی مشترک روزمرگی های بسیاری دارند که از جذاب بودن خودشان می کاهند و زمانی برای رسیدگی به وضع ظاهری خود پیدا نمی کنند که ما در اینجا به آن دسته از خانم ها توصیه می کنیم که هیچگاه این کار را انجام ندهید چرا که زنگ خطری برای شما و زندگی تان خواهد بود و با وجود مشغله زیاد هم زمانی برای رسیدگی به خودتان و وضعیت ظاهری تان بگذارید.

داشتن فضای آرام در منزل

همه خانم ها بید این شرایط را درک کنند که زمانی که همسرشان پس از پشت سر گذاشتن یک روز سخت و خسته کننده به منزل می آید قطعا نمی خواهد با منزلی آشفته و نامرتب و سرو صدای بیش از حد بچه ها مواجه شود و مکانی برای استراحت پیدا نکند پس خانمها عزیز به این نکات توجه کنید که همیشه طوری برنامه ریزی کنید که زمان آمدن همسرتان به منزل ساعاتی بچه ها را بخوابانید تا شما نیز بتوانید با آرامش بیشتری وقت خود را با همسرتان بگذرانید و پس از گرفتن دوش و رفع کردن خستگی همسرتان اگر شرایط را مناسب دیدید با همسرتان درد دل کنید و راجع به خودتان با هم گفتگو کنید.

دادن حس استقلال به مردان

به جرات می توان گفت که مهم ترین و اصلی ترین نیاز یک مرد این است که همسرش به او حس استقلال بودن بدهد . خانم عزیز توجه داشته باش که به هیچ عنوان همیشه به پر و پای همسرت نپیچ و مدام به فکر چک کردن و کنترل کردن او نباش که عواقب ناخوشایند آن زندگی تان را به هم میریزد  پس در حد نیاز به همسرتان استقلال فکری بدهید و او را برای ساعاتی تنها بگذارید چون هر انسانی در زندگی خود دوست دارد ساعاتی تنها باشد و با خود فکر کند مطمئن باشید که هیچ اتفاق ناگواری نمی افتد.

وقت گذراندن با دوستان

در زندگی مشترک و پس از ازدواج زن و مرد متعهد می شوند و باید یک سری شرایط را نسبت به هم برآورده سازند مثلا آقایی که هر پنجشنبه و جمعه با دوستانش قرار ملاقات و تفریح می گذارد قطعا پس از تشکیل زندگی مشترک نمی تواند دوباره این کار را هر هفته انجام دهد اما در حد نیاز و با خواست همسرتان می توانید ساعاتی را با دوستانتان باشید البته به شرطی که به زندگی شما لطمه نزند و موجب نارضایتی همسرتان نشود.
خانم های عزیز امیدواریم که از این مطلب نهایت استفاده را برده باشید و تا حد امکان به عقاید و سلایق همدیگر احترام بگذارید و از انجام دادن کارهایی که سبب تکراری بودن و عادی شدن زندگی می شود جلوگیری کنید.

ارسال نظر