کلیتوریس و نقش آن در ارگاسم خانم ها

رابطه جنسی سالم رابطه ای است که زن و شوهر با هم بتوانند ارگاسمم کامل را تجربه کنند و از آن لذت ببرند که یکی از این روش ها برای خانم ها تحریک کلیتوریس و شناخت درباره کلیتوریس و نقطه جی است که هر چقدر آقایان آن را بیشتر و بهتر بشناسند و بتوانند آن را به خوبی تحریک کنند اوج لذت جنسی را به همسرشان می چشانند.

کلیتوریس و نقش آن در ارگاسم خانم ها

کلیتوریس یک واژه یونانی است که از کلمه کلید گرفته شده است و در واژه های فارسی آن را چوچوله می نامند . کلیتوریس در واقع عضوی از اندام جنسی زنان است که به صورت ارتجاعی در آلت خانمها وجود دارد و بین دو لبه آلت تناسلی در بالای مهبل که به صورت برجسته است قرار دارد و دارای رگ های خونی فراوان و رشته های عصبی (حدودا 8000 عصب یعنی تقریبا دو برابر رشته های عصبی که در آلت مردان وجود دارد) زیادی است و اگر خانمی به ارگاسم رسید و اوج لذت جنسی را تجربه کرد بدانید که کلیتوریس به صورت کامل تحریک شده است و این عضو صرفا برای رسیدن به ارگاسم و تجربه لذت جنسی ساخته شده است و هیچ ربطی به تولید مثل در زنان ندارد و چون از آنجا که خامها کمتر از راه دخول ارگاسم را تجربه می کنند و بیشتر از راه های غیر دخول این لذت را تجربه می کنند بنابراین یکی از این عضوهایی که در به ارگاسم رسیدن خانمها نقش بسزایی دارد همین کلیتوریس یا چوچوله است.
از آنجا که خانمها بیشتر با این عضو تحریک می شوند آقایان باید بتوانند در حین معاشقه بیشتر به تحریک کردن با دست و دهان و ... بپردازند و یا در هنگام دخول آلت تناسلی خود را بیشتر به این قسمت فشار دارند و اوج لذت جنسی و یک تجربه متفاوت را به همسرشان بچشانند.

رعایت بهداشت

اما یک نکته مهم که نباید فراموش کرد این است که خانمهایی که می خواهند همسرشان برای آنها تحریک دهانی کلیتوریس را انجام دهد باید بدانند که رعایت بهداشت بسیار لازم و ضروری است و باید از قبل دوش گرفته باشند و موهای زائد خود را اصلاح کرده باشند و قبل از اینکه آلت تناسلی آنها خیس و لزج نشده از همسرشان بخواهند این کار را انجام دهند و بعد از آن دیگر به سایر اعضای بدن بپردازند. از آنجا که خانم ها بیشتر از آقایان در معرض بیماری ها و عفونت ها و ... قرار می گیرند پس حتما به بهداشت جنسی خود باید توجه کنند و مراقب باشند تا همیشه سالم باشند چون واقعا نیاز به انجام کارهای خیلی پیشرفته و سخت نیست بلکه با رعایت نکاتی ساده می توانید سلامت خود را تضمین کنید.

شناخت بهتر کلیتوریس

خیلی از ما انسان ها کلمه  نقطه جی را شنیده ایم و ممکن است اطلاعاتی راجع به آن نداشته باشیم اما جالب است بدانید که نقطه جی همان کلیتوریس است که حدودا 3 الی 4 اینچ است و بیشتر آن به صورت پنهان و مخفی است و آقایان باید بتوانند این قسمت را پیدا کنند و بیشتر به تحریک آن بپردازند و بسته به نوع بیولوژی خانم ها نوع تحریک این قسمت متفاوت است که معمولا برخی از آنها دوست دارند که دقیقا کلیتوریس تحریک شود و بعضی های دیگر دوست دارند که اطراف آن تحریک شود که این وظیفه بر عهده آقایان گذاشته شده است و باید نسبت به شناخت بدن همسرشان تشخیص دهند که با استفاده از چه روش هایی می توانند آنها را تحریک کنند و این لذت جنسی را به آنها بدهند.

کلیتوریس و نعوظ

واژه نعوظ را همه شنیده ایم و می دانیم که آلت تناسلی آقایان پس از یک معاشقه کوتاه به نعوظ می رسد و سفت می شود و برای برقراری یک رابطه جنسی عالی آماده می شود و این نعوظ هم در هنگامی که خانمها به ارگاسم می رسند در کلیتوریس آنها قابل مشاهده است و منقبض و سفت می شود و اندازه آن حدودا دو برابر حالت عادی می شود که خود خانمها بیشتر آن را حس می کنند. خانمها معمولا تحریک این نقطه را بیشتر دوست دارند و اکثرا از طریق آن می توانند ارگاسم را تجربه کنند.

ارگاسم خانم ها

به انقباض شدید ماهيچه ای در طول یک رابطه جنسی كه با تغيير در برخی علايم بدنی همراه است ارگاسم گفته می شود در واقع ارگاسم  اوج لذت جنسی و رها شدن تنش های جنسی است که شکل بروز آن در زنان و مردان متفاوت میباشد. در خانمها ارگاسم معمولا باعث منقبض شدن دهانه واژن می شود و باعث تغییراتی از قبیل افزایش ضربان قلب , افزایش فشار خون , بی حالی و... می شود.
در هنگام تحریک کلیتوریس سعی کنید به صورت آرام آرام و بدون هیچ عجله ای آن را نوازش کنید و از قبل اگر لازم بود ژل های روان کننده یا روغن های روان کننده استفاده کنید تا همسر شما احساس بهتری داشته باشد چون بیشترین تعداد اعصاب حسی در کلیتوریس و اطراف مهبل قرار دارد و خانمها نیز اوج لذت جنسی را با تحریک این نواحی تجربه می کنند.
تیم همکاران بلوتوت با جمع آوری و گرد آوری این مطالب مفتخر است که بتواند کوچکترین کمکی را در راستای بهبود بخشیدن هر چه بیشتر رابطه های جنسی و عاطفی شما زوج های عزیز داشته باشد تا بتوانید آنچنان که باید از زندگی کردن و بودن در کنار همدیگر نهایت لذت را ببرید و بتوانید یک رابطه جنسی سالم و لذت بخش با یکدیگر داشته باشید.ارسال نظر