نکاتی مفید و جالب درباره سکس

سکس و رابطه جنسی یکی از لذت بخش ترین کارهایی که زن و شوهر ها انجام می دهند و از آن رضایت دارند و علاوه بر تولید مثل صرفا آن را برای لذت خود انجام می دهند تا به آرامــــــــــــش بیشتری دست یابند پس تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید تا نکاتی کاربردی در این باره برای شما عزیزان بیان کنیم.

نکاتی مفید و جالب درباره سکس

سکس یا همان رابطه جنسی که انسانها بیشتر برای لذت های خود آن را انجام می دهند از آن دسته کارهایی است که علاوه بر داشتن تولید مثل احساس سرخوشی را به انسان ها هدیه می دهد چه خانم ها و چه آقایان باید بدانند که داشتن رابطه جنسی یک یا دو بار در هفته شما را به زندگی شخصی تان بیشتر پایبند می کند و وابستگی بیشتری نسبت به سایر افرادی که سکس ندارند به هم پیدا می کنید. خیلی از افراد معتقدند که داشتن رابطه جنسی یا سکس صرفا برای تولید مثل و بقای نسل هاست که در واقع چنین نیست و این نظریه ای کاملا اشتباه است و باید بدانید که رابطه جنسی جدای از بحث تولید مثل بیشتر برای آرامش زن و شوهر کنار یکدیگر و لذت بخش بودن آن است مخصوصا خانم ها که با برقراری رابطه جنسی هورمون استروژن بیشتری در بدن آنها تولید می شود و بیشتر احساس خوشحالی به آنها دست می دهد و باعث می شود پوستی شاداب و موهایی نرم و لطیف تری داشته باشند. جالب است بدانید که یک سکس خوب و لذت بخش 15 الی 20 دقیقه زمان نیاز دارد که معمولا 10 الی 15 دقیقه آن به معاشقه و عشق بازی و 5 دقیقه آن به دخول ختم می شود .
انجام دادن رابطه جنسی سالم باعث می شود که سیستم دفاعی بدن تقویت شود و در برابر بیماری هایی مانند سر درد , میگرن , سرماخوردگی و ... در امان بماند و کمتر به این بیماری ها مبتلا شود و همین الان که شما دارید این مطلب را می خوانید حدود 4000 نفر مشغول انجام سکس هستند .

خواص سکس

جالب است بدانید که رابطه جنسی یا سکس داشتن سبب تسکین درد می شود از جمله کمر درد , پا درد , گرفتگی عضلات , سر درد , جلوگیری از انواع سکته های قلبی و بسیاری موارد دیگر که از نظر علم پزشکی ثابت شده است .حس بویایی را افزایش می دهد , سلامت قلب را تقویت می کند , جلوگیری از پوسیدگی دندان ها , درخشندگی موها و تقویت ناخن ها , کاهش استرس و اضطراب ,  کیفیت خواب شما را تنظیم می کند که این خود نیز دارای فواید بسیاری از حمله تقویت سیستم ایمنی بدن , عمر با دوام و طولانی تر , انرژی بهتر و بیشتر در طول شبانه روز و بسیاری موارد ارزشمند دیگر.

انواع سکس

سکس واژینال

این نوع سکس رایج ترین نوع رابطه جنسی است که پس از پیشنوازی و معاشقه کافی زن و شوهر برای دخول آماده می شوند و مرد نیز آلت خود را به داخل واژن همسرش فرو می برد آن هم پیچیدگی ها و لذت های خاص خود را دارد و دارای پوزیشن های مختلفی است که در مطلب انواع پوزیشن جنسی در روابط زناشویی راجع به آن توضیح داده شده است.

سکس دهانی یا اورال سکس

سکس دهانی معمولا برای پیشنوازی به کار می رود و هم برای خانم ها و هم آقایان بسیار لذت بخش است به این صورت که زن و شوهر می توانند از طریق لب , دهان و زبان خود اندام های شریک جنسی خود را تحریک کنند و فراموش نکنید که برای انجام این عمل حتما باید بهداشت را رعایت کنید و آب دهان خود را قورت ندهید بلکه آن را روی دستمالی بریزید تا آخر کار.
مردها معمولا سکس دهانی را به این دلیل دوست دارند که عمل مکیدن بر روی آلت مردها انجام می شود و این فشار باعث تجمع خون در بافت آلت تناسلی مرد می شود و حرکت رفت و برگشت و ورود و خروج آلت مرد در دهان گرم زنان باعث می شود که آقایان لذتی فوق العاده داشته باشند .
زن ها نیز اورال سکس را به این دلیل می پسندند که مکیدن لبه های بیرونی آلت تناسلی خانم ها موجب تحریک بیشتر آنها می شود که این روش بیشتر برای خانمهایی مناسب است که از خشکی واژن رنج می برند که با انجام دادن سکس دهانی می توانید قبل از دخول آنها را بیشتر تحریک کرده و محیط واژن آنها زودتر خیس و لزج می شود و سبب آسان تر شدن هر چه بیشتر عمل دخول می شود.

سکس مقعدی یا سکس آنال

سکس مقعدی هم به این صورت است که آقایان آلت تناسلی به نعوظ رسیده خود را داخل مقعد خانمشان فرو می برند و با چند حرکت جلو و عقب کردن ارضا می شود که در این عمل هم می توانید از کاندوم استفاده کنید و خطرناک ترین نوع سکس است و علم پزشکی و دین اسلام هم آن را رد کرده اند چون از طریق مقعد بیماری ها و عفونت های بسیاری به مرد و زن منتقل می شود و بسیاری مطالب ارزشمند دیگر در مطلب عوارض رابطه مقعدی بیان شده است که جالب است قبل از انجام رابطه مقعدی آن را مطالعه کنید.

خود ارضایی

خود ارضایی هم به این صورت است که فرد می تواند با استفاده از دست سایر نقاط حساس بدن و آلت تناسلی شریکش را تحریک کند تا به ارگاسم می رسد و بیشتر دست انسان در این نوع سکس نقش دارد.
جالب است بدانید که خانمهایی که در حین رابطه جنسی به ارگاسم می رسند اگر از روش های پیشگیری از بارداری استفاده نکرده باشند شانس بارداری در آنها بیشتر است و اسپرم ها به راحتی می تواند وارد تخمک شود و اما میزان اسپرم خروجی از آلت آقایان حدود 15 کالری دارد و این اسپرم نیز حاوی ویتامین C , کلسیم , زینک , پتاسیم , منیزیم و... می باشد و نوع تغذیه آقایان نیز بر آن تاثیر گذار است چرا که هر نوع ماده ای خوراکی که استفاده می کنند می تواند سبب رقیق شدن , غلیظ شدن , چسبناک شدن , شیرین شدن و تلخ شدن مزه آن شود.
تیم همکاران بلوتوت با آماده کردن این مطلب و سایر مطالب کاربردی در زمینه رابطه زوجین مفتخر است که رتبه نخست را در بین سایر شرکت ها به خود اختصاص داده است و از همه مهمتر رضایت خاطر شما عزیزان است که سبب دلگرمی ما شده است امیدواریم که این مطلب را بخوانید و بیشتر بر آگاهی خود در این زمینه بیفزایید.

ارسال نظر