روش های ایجاد تنوع در ارتباط جنسی

تنوع در رابطه جنسی باعث بهتر شدن رابطه می شود که هرچه میل بیشتری به آن داشته باشید بازخورد مثبت آن به زندگی خودتان برمی گردد که در سایت بلوتوت (خرید کاندوم) مطالب مفیدی راجع به آن بیان کرده ایم که مطمئنا با یادگیری آن زندگی بهتری خواهید داشت.

روش های ایجاد تنوع در ارتباط جنسی

رابطه جنسی در زندگی جزء کارهایی است که اگر به آن بی اهمیت باشید زندگی و رابطه بین شما زوجین را بدتر می کند و باعث می شود بیشتر از هم فاصله بگیرید اما برعکس اگر بخواهید آن را با تنوع بیشتر و هیجان بیشتر و با شوق خاصی انجام دهید پیامد آن به زندگی خودتان باز می گردد پس هر چه بیشتر در راستای بهبود روابط جنسی بکوشید بازخورد آن را بهتر می بینید.یکنواختی در رابطه جنسی در برخی مواقع موجب دلزدگی در ارتباط می شود مثلا طبق عادت خانمی هست که دوست دارد فقط یک پوزیشن و یک نوع رابطه را تجربه کند و فقط از آن طریق به ارگاسم برسد که این حرکات در واقع برای همسرش قابل حدس زدن است چون حرکات آن پس از مدتی تکراری می شود و چندین سال است که با این نوع رابطه ارضا می شوند اما در واقع این روش , روش درستی نیست و باید در رابطه جنسی تنوع به خرج دهید طوری که حرکات بعدی برای همسرتان قابل پیش بینی نباشد و این , لذت رابطه را چندین برابر می کند پس یکنواختی در رابطه را کنار بگذارید و به فکر ایده های بیشتری باشید و سعی کنید در مکان هایی غیر از اتاق خوابی که همیشه آنجا بوده اید ارتباط داشته باشید مثلا در وان حمام , زیر دوش , آشپزخانه و سایر مکان هایی که محل مناسبی باشد و شما نیز احساس بهتری داشته باشید.

انجام بازی های جنسی

رابطه جنسی باید همیشه متفاوت و دارای شوق و ذوق های خاص خود باشد و برای دوام زندگی و تداوم رابطه و تکراری نشدن آن یک سری ترفندها و بازی های جنسی و معاشقه هایی را یاد بگیرید تا به وسیله آنها رابطه برای شما تکراری نشود و دلزده نشوید بنابراین بسیاری از زوجین برای دوام این رابطه به شکلی معاشقه می کنند که هم خودشان لذت می برند و هم اینکه رابطه آنها گرم و صمیمی تر می شود پس سعی کنید خودتان بازی های جنسی بر اساس سلیقه خود بسازید و پوزیشن های جنسی خودتان را عوض کنید و سعی کنید هر بار چیز جدید تر و بهتری را برای رابطه خود خلق کنید تا شور و شوق خاصی برای برقراری آن داشته باشید.

تنوع در حالات جنسی

آیا از اینکه همیشه یک پوزیشن را اجرا می کردید خسته نشده اید؟ دوست ندارید که حالات دیگر را هم امتحان کنید و در رابطه خود غافلگیری داشته باشید؟ داشتن رابطه جنسی در مکان تکراری شما را آزار نمی دهد ؟ خوب پس دست به کار شوید و از ذهن خود کمک بگیرید و چند دقیقه وقت بگذارید تا به ایده های جدیدی برسید مخصوصا خانم ها که همیشه تنوع در رابطه را بیشتر دوست دارند و از آنجا که آقایان دوست دارند بی مقدمه سریع بروند سر اصل مطلب برعکس آنها خانم ها دوست دارند راه و روش های متنوع تری را تجربه کنند و همسرشان به پیشنوازی و معاشقه و بوسیدن و بغل و ... آنها را تحریک کنید پس خانم های عزیز می توانید برای تنوع هر چه بیشتر قسمتی از بدن تان مثل سینه ها یا هر قسمت دیگری از بدن تان را به شکلات , شربت , خامه یا هر چیز دیگری که می دانید همسرتان مزه آن را دوست دارد آغشته کنید بعد آن را بخورد مطمئن باشید هم در کیفیت رابطه تاثیر گذار است و هم اینکه خودتان نیز بیشتر از بودن با هم لذت می برید پس برای پی بردن به این ایده ها اصلا لازم نیست ماه ها و هفته ها دنبال سرچ کردن در اینترنت و فضای مجازی و ... باشید بلکه به کمک ذهن خلاق خودتان می توانید به ایده ها و تنوع های جدید برسید.

بازی جنسی با بوسیدن بدن همسرتان

در این بازی هم چشمان همسرتان را ببندید تا بهتر روی بوسیدن شما تمرکز کند و نقاطی از بدن او را ببوسید البته نباید از قسمتی از بدن شروع کنید و آن را تا انتها ادامه دهید بلکه باید نقاط مختلف بدن او را ببوسید تا ذهن او غافلگیر شود و نتواند نقاط بعدی را حدس بزند این کار نیز یکی از روش های افزایش حرارت است و مطمئن باشید که با انجام دادن آنها رابطه جنسی را لذت بخش تر می کنید.

ناز کردن و عشوه گری

خیلی بی پرده و بی مقدمه بگویم که برای همسرتان زیاد دست یافتنی نباشید و سعی کنید برای شما تلاش کند (البته این به آن معنا نیست که جواب درخواست همسرتان را ندهید و خودتان را برای او بگیرید) تلاش کردن به این معنا که او را حریص کنید بعد بخواهید با او باشید و تا می توانید از حرکات عشوه گری و ناز کردن و رقصیدن و ... داشته باشید تا عطش همسرتان را بیشتر و بیشتر کنید چون اگر بخواهید راحت به اتاق خواب بروید و لباس هایتان را خودتان دربیاورید هیچ هیجانی برای همسرتان باقی نمی گذارید و آتش شهوت جنسی او را خیلی زود فروکش می کنید پس از حرکاتی مانند کم کم در آوردن لباس ها و نشان دادن سایر اندام بدن استفاده کنید تا 80 درصد کارها پیش برود بعد به آغوش همسرتان بروید.

ماساژ دادن و لمس کردن بدن

ماساژ جنسی جدای از احساس لذت بخشی آن و حس آرامشی که به انسان می دهد در روابط زناشویی مرد یا زن را بیشتر تحریک می کند و باعث افزایش میل جنسی و افزایش گردش خون , تقویت سیستم ایمنی بدن و کاهش سردرد می شود و باعث تسکین فرد در زمان عصبانیت و افسردگی می شود . معمولا بیشتر افراد از اینکه توسط همسرشان ماساژ داده شوند و از روی عاطفه و احساس بدن آنها لمس شود لذت می برند بنابراین می توان یکی از بازی های جنسی را همین ماساژ دادن نامید.

تاثیر لباس زیرهای متنوع

خانم های عزیز تا می توانید از لباس زیرهای تحریک آور و زیبا با جنس های ابریشم و تور و ساتن و ...استفاده کنید و اصلا در این مورد خساست به خرج ندهید چرا که هر چه بیشتر تنوع داشته باشید و خودتان را برای همسرتان آراسته تر کنید بازخورد مثبت آن بیشتر به زندگی تان برمی گردد.

رابطه جنسی با چشمان بسته

سعی کنید یک چشم بند بخرید و در رابطه جنسی از آن استفاده کنید چون از دست دادن حواس بینایی موجب تقویت سایر حواس می شود و قدرت تمرکز مغز را چند برابر می کند و نمی توانید انجام حرکات بعدی را حدس بزنید که در واقع لذت رابطه و با هم بودن تان را چند برابر می کند.

آب بازی کردن

آب بازی در زمان های قدیم یکی از تفریحات سالم بوده است که این نوع بازی می تواند برای زن و شوهر ها هم لذت بخش باشد به این صورت که می توانید در حمام همدیگر را کف مالی کنید و در همان وان نیز می توانید از روغن های مخصوص ماساژ برای ماساژ دادن همدیگر استفاده کنید.

نکات دیگری که زوجین را بیشتر تحریک می کند مواردی مانند اینکه همدیگر را محکم بغل کنید و لباس های هم را با ولع و کمی خشونت دربیاورید و میزان دوست داشتن تان را به همدیگر بگویید و در حین همین صحبت ها با موی سر همدیگر بازی کنید و بعد لب گرفتن و بوسیدن و لیسیدن و... البته ناگفته نماند که مسواک زدن و رعایت بهداشت شخصی هیچگاه فراموش نشود و همیشه با بدنی خوشبو و پاکیزه ارتباط جنسی برقرار کنید.

 محصولات پیشنهادی بلوتوت :

خرید اسپری جنسی , اسپری تاخیری , ژل حجم دهنده , ژل های جنسی , پکیج افزایش لذت جنسی , اسپری تاخیری ویتامین E , اسپری تاخیری , کاندوم فوق العاده تاخیری


ارسال نظر