باورهای اشتباه درباره استفاده از کاندوم

کاندوم پوششی از جنس لاستیک نازک است که از روده جانوران ساخته شده است و روشی مطمئن برای پیشگیری از بارداری است که نسبت به سایر روش ها دسترسی به آن آسان تر است و معایب بسیار کمتری دارد اما باورهای اشتباهی درباره این وسیله وجود دارد که در این مطلب می خواهیم راجع به آن توضیح دهیم.

باورهای اشتباه درباره استفاده از کاندوم

کاندوم پوششی از جنس لاستیک نازک یا نایلون است که معمولا از روده جانوران و کیسه هوایی ماهی ها ساخته می شود که امروزه به شکل استوانه ای است که در انتهای آن محفظه کوچکی برای تجمع منی ساخته شده است و یکی از روش های پیشگیری از بارداری و پیشگیری از سایر بیماری های مقاربت جنسی است و به جرات می توان گفت که یکی از بهترین و قطعی ترین روش ها نسبت به مصرف قرص و دارو و ... است بنابراین بسیاری از مردمان کشور ما به دلیل داشتن شرم و حیا کمتر اطلاعاتی نسبت به روش های پیشگیری و بحث های زناشویی و رابطه جنسی و ... دارند که در واقع صحیح نیست و هر شخصی باید اطلاعات لازم در این موارد را کسب کند تا بعدها در آینده زمانی که ازدواج می کند راحت تر با این مباحث روبرو شود و اطلاعات لازم را می داند که تیم همکاران بلوتوت (خرید کاندوم) در این عنوان مطلبی راجع به کاندوم و باورهای اشتباهی که در بین مردم وجود دارد را در راستای هر چه بهتر شدن زندگی زوجین و روش های مطمئن برای پیشگیری از بارداری آماده می کند تا شما عزیزان آگاهی ها و شناخت های لازم در این زمینه ها را داشته باشید پس تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید تا اطلاعات ارزشمندی را در اختیارتان قرار دهیم.

باورهای اشتباه درباره کاندوم

استفاده از کاندوم و کاهش لذت جنسی

خیلی از افراد معتقدند که افرادی که از کاندوم استفاده می کنند آنچنان لذتی را که باید از رابطه جنسی ببرند , نمی برند که در واقع چنین نیست و لذت جنسی با ارتباط ذهنی , فیزیکی و عاطفی احساسی در ارتباط است و هیچ ربطی به کاندوم ندارد اما این نکته را به خاطر بسپارید که خشک بودن کاندوم یا مرطوب نکردن آن ممکن است حین مقاربت پاره شود که خوشبختانه بسیاری از کاندوم ها خودشان حالت رطوبت دارند و لیز هستند پس چنین اتفاقی نمی افتد.

انزال زودرس هنگام استفاده از کاندوم

خیلی از افراد معتقدند که کاندوم باعث انزال زودرس می شود اما در واقع این یک نظریه کاملا اشتباهی است و ممکن است این افراد خودشان دچار زود انزالی شده باشند چون کاندوم باعث می شود که میزان تحریک پذیری آقایان بالاتر رفته و در نتیجه موجب می شود دیرتر انزال شوند.

عدم توانایی نعوظ (سفت نشدن) آلت تناسلی حین استفاده از کاندوم

یکی دیگر از نظریه های اشتباهی که در بین مردم وجود دارد این است که کاندوم چون از جنس لایتکس هست باعث می شود آقایان به نعوظ کامل نرسند اما در واقع استفاده از کاندوم هیچ ربطی به تحریک نشدن فرد ندارد بلکه با انجام معاشقه و عشق بازی قبل از دخول به اندازه کافی تحریک پذیری پیش می آید و آلت تناسلی آقایان نیز کاملا به نعوظ می رسد و اگر هم در این باره مشکلی پیش آمد می توانید از ژل های آمیزشی سایت بلوتوت استفاده کنید.

بروز بیماری های مختلف از جمله بیماری های مقاربتی یا سرطان

تا به حال هیچ مدرکی وجود نداشته است که ثابت کند کاندوم باعث بروز بیماری می شود بلکه برعکس , استفاده از کاندوم باعث پیشگیری از سایر بیماری های مقاربتی می شود و هیچ خطری شریک جنسی فرد مبتلا را تهدید نمی کند و مبتلا نمی شود.
کاندوم یکی از روش های پیشگیری از بارداری و مانع ورود اسپرم به تخمک می شود. کاندوم یکی از مطمئن ترین روش های پیشگیری از بارداری است و مانع عفونت و بعضی بیماری ها در زمان مقاربت می شود و از سایر روش های پیشگیری مانند قرص و دارو ... در دسترس تر و آسان تر است و انواع مختلفی دارد از جمله : کاندوم ساده , کاندوم فضایی , کاندوم میوه ای , کاندوم تاخیری , کاندوم خیلی نازک , کاندوم خنک کننده , کاندوم میوه ای , کاندوم سفت کننده , کاندوم خاردار و ....کاندوم در واقع حرارت بدن را بهتر و بیشتر هدایت می کند و لذت آمیزش جنسی را افزایش می دهد.کاندوم دارای قابلیت کشسانی بالایی است و حتی در بسیاری از موارد می توان تا 120 سانتی متر آن را کش آورد بدون اینکه پاره شود اما یک سوال اینکه در مواقع نزدیکی اگر کاندوم پاره شود چه باید کرد ؟ در جواب به این سوال باید گفت که به محض پاره شدن کاندوم باید سریعا آلت تناسلی را به همراه کاندوم از واژن خارج کرد و سریعا کاندوم دیگری جایگزین کرد و برای اطمینان هر چه بیشتر اگر هم احتمال می دهید که ممکن است مایع منی و اسپرم به داخل رحم انتقال داده شده سریعا از قرص های اورژانسی استفاده کنید.

ارسال نظر