تفاوت ژل تاخیری با اسپری تاخیری

ژل تاخیری و اسپری تاخیری و کاندوم تاخیری چیست و در چه مواردی باید از آنها استفاده نمود یا نحوه استفاده از آنها به چه صورت است و دارای چه مزایا و معایبی است ؟ اینها سوالاتی است که هر زوجی که نیاز به استفاده از ژل ها و اسپری های تاخیری داشته باشد را از خود می پرسد و با سرچ کردن در اینترنت جویای سوالات خود می شود که خوشبختانه تیم همکاران بلوتوت مطلبی راجع به این عنوان آماده کرده اند تا در اختیار زن و شوهر های عزیز قرار گیرد و یه رابطه شاد و سالم را پشت سر بگذارند پس اگر شما هم جزء این دسته از عزیزان هستید خوشحال می شویم که تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید و مایه دلگرمی ما شوید.

بسیاری از زن و شوهرها هستند که در اوایل ازدواج خود دچار زود انزالی می شوند که اصلا هم جای هیچ نگرانی نیست و به تدریج بهبود می یابند اما خیلی ها هستند که آنچنان صبور نیستند و به دنبال راه حل و راه چاره ای برای زود انزالی می گردند که ژل های تاخیری و اسپری های تاخیری گزینه مناسبی برای درمان زودانزالی می باشند و با اضافه کردن مقدار کمی لیدوکايین به آنها دارای حساسیت زدایی می باشد تا برای افرادی که حساسیت داشته باشند هم مشکلی پیش نیاید.
اکثر آقایان انتظار دارند که زمان رسیدن به ارگاسم خود را طولانی تر کنند تا لذت بیشتری ببرند که در واقع خلاف این نظریه ثابت شده و میانگین رسیدن به اوج لذت جنسی باید 5 دقیقه طول بکشد که اگر بیشتر از آن باشد ممکن است فرد دچار خستگی شود و لذتی را که باید , از رابطه جنسی نبرد و کیفیت ارتباط جنسی شان پایین آید که ما در مطالب گذشته هم بارها یادآوری کرده ایم که عشق بازی و معاشقه قبل از رابطه جنسی کمک شایانی به کیفیت ارتباط بین زوجین می کند و در بسیاری موارد هم ممکن است زودانزالی در آقایان را هم تا حدی کاهش دهد.

تفاوت عمده ژل ها و اسپری های تاخیری

1 . در مقدار لیدوکایین به کار برده شده در آنهاست که اسپری های تاخیری دارای 10 درصد لیدوکایین هستند و بیشتر افرادی که زود انزالی شدید دارند و می خواهند آلت تناسلی خود را کاملا بی حس کنند از آنها استفاده می کنند که در واقع ژل های تاخیری تنها حاوی 2 درصد لیدوکایین هستند و تغییر چندانی در میل جنسی آقایان ایجاد نمی کند بنابراین بیشتر افراد از ژل های تاخیری استفاده می کنند.
2 . از دیگر تفاوت ها می توان به این مورد اشاره کرد که در اسپری های تاخیری از هوا و مقداری الکل استفاده می شود که افراد بعد از استفاده از آن احساس گرما و سوزش می کنند و بیشتر برای زود انزالی حاد از آنها استفاده می شود اما ژل های تاخیری بر پایه آب ساخته شده اند و هیچ خبری از سوزش و حساسیت و ... نیست اما ناگفته نماند که در استفاده از هیچ نوع محصولی نباید زیاده روی کرد تا منجر به برخی بیماری ها نشود و استفاده مداوم از این محصولات نه تنها قوای جنسی شما را تقویت نمی کند بلکه ممکن است زود انزالی در شما را بیشتر تشدید کند.

نحوه مصرف اسپری تاخیری

برای استفاده از اسپری ها و ژل های تاخیری باید محل مورد نظر را با آب و صابون کامل بشویید تا قدرت جذب اسپری و ژل بیشتر شود سپس می توانید میانگین 10 تا 20 دقیقه قبل از انجام رابطه و نزدیکی آن را به زیر کلاهک آلت تناسلی خود اسپری کنید یا بمالید تا بی حس شود و تاثیر گذار باشد و چون این مواد وارد واژن خانم می شود اگر او میلی به استفاده از آن نداشته باشد باید حتما از کاندوم استفاده کنید که فقط انزال شما به تاخیر افتد.

روش های پیشگیری از انزال زودرس

یکی از مهم ترین کارها برای پیشگیری از زود انزالی استفاده از کاندوم است که هم بهداشتی است و هم اینکه برای پیشگیری از بارداری های ناخواسته مفید است و کاندوم با پوشش پلاستیکی که روی آلت تناسلی قرار می گیرد ناخودآگاه منجر به دیرانزالی می شود که در بسیاری از موارد هم افرادی هستند که برای پیشگیری از انزال زودرس دو کاندوم را با هم استفاده می کنند و بسیاری از افراد می خواهند این محصول را به صورت محرمانه خریداری کنند و پیشنهاد ما هم به شما عزیزان خرید از طریق سایت www.blotoot.com است که انواع کاندوم و کاندوم های تاخیری و انواع مختلف ژل ها و اسپری های جنسی را دارند و از بهترین برندها و متنوع ترین کالاها با قیمت مناسب و تخفیفات ویژه بهره مند می شوید.


ارسال نظر