روش های طبیعی برای افزایش میل جنسی

داشتن رابطه جنسی پس از ازدواج برای هر فردی الزامی است و علاوه بر تحکیم بنیان خانواده و سلامت روحی روانی به سلامت جسمانی هم کمک می کند و اگر شما نتوانید به طور مرتب آن را انجام دهید در نهایت منجر به بروز اختلالاتی در ناحیه گوارشی و سیستم ادراری می شود و ممکن است خطرات جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

همانطور که می دانید میل جنسی یک غریزه ذاتی است که همه افراد آن را دارند و متاسفانه این روزها در بین زوجین جوان کمی کمرنگ تر شده و هستند افرادیکه به این غریزه جنسی بی میل هستند و زمانی که شروع می شود دوست دارند زود تمام شود و حتی با وجود اینکه رابطه جنسی بین 3 تا 13 دقیقه است باز هم می خواهند زودتر به اتمام برسد که اصلا کار درستی نیست بنابراین ما در این مطلب می خواهیم تمام نکات , تغذیه ها و روش های طبیعی که برای قوا و افزایش میل جنسی موثر هستند را بیان کنیک که اگر شما نیز با این مشکل دست و پنجه نرم می کنید بتوانید این راهکارها را به کار برید و در سریع ترین شکل ممکن آن را درمان کنید.
داشتن رابطه جنسی پس از ازدواج برای هر فردی الزامی است و علاوه بر تحکیم بنیان خانواده و سلامت روحی روانی به سلامت جسمانی هم کمک می کند و اگر شما نتوانید به طور مرتب آن را انجام دهید در نهایت منجر به بروز اختلالاتی در ناحیه گوارشی و سیستم ادراری می شود و ممکن است خطرات جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.
قبل از هر چیزی باید بگوییم که به کل دور تمام مواد شیمیایی که فکر می کنید برای افزایش میل جنسی خوب هستند و کاربرد دارند را خط بکشید چون ما میخواهیم روش های طبیعی را به شما یاد بدهیم که هم خطری ندارند و هم اینکه زودتر جواب می دهند و هیچ عارضه ای هم به دنبال ندارند پس اگر می خواهید میل جنسی خود را افزایش دهید و زندگی آرام و بی دغدغه ای را با همسر خود تجربه کنید این نوع مواد غذایی را در وعده های غذایی خود بگنجانید .

خوراکی های افزایش میل جنسی

بادام , توت فرنگی , مارچوبه , موز , سیر , پیاز , مصرف انواع مرکبات و میوه ها مانند هلو , پرتقال , سیب , سبزیجات مخصوصا نعنا و تره , دارچین مخصوصا برای تقویت جنسی خانمها , زنجبیل که دارای طبع گرم است و سبب افزایش تمایلات جنسی می شود , آجیل , آب انار که مصرف آن منجر به بهبود اختلال نعوظ در آقایان می شود , انجیر که دارای اسید آمینه بسیار زیادی است و میل جنسی هم با اسید آمینه بالاتر می رود , مصرف زعفران با شیر داغ  و بسیاری موارد دیگر.

هر کدام از این خوراکی هایی که در بالا ذکر شد مصرف آنها به گونه ای روی رابطه جنسی شما با همسرتان تاثیر می گذارد و موجب تقویت آن می شود.
حال جدای از مصرف خوراکی ها و تغذیه ها بهتر است دست به انجام کارهایی بزنید که سبب افزایش میل جنسی می شود و با انجام این کارها همسر خود را ترغیب به داشتن رابطه جنسی می کنید.

کارهایی که منجر به افزایش میل جنسی می شود

1 . آماده کردن اتاق خواب عاشقانه و رویایی

شما می توانید اتاق خواب تان را از حالت خشکی دربیاورید و آن را به محیطی آرام و عشقولانه در بیاورید مسلما وقتی همسرتان خسته از سر کار برمی گردد بوی غذاهای خوشمزه (مخصوصا آماده کردن خوراکی های افزایش میل جنسی) در فضای خانه می پیچد و همسرش را با یک بوی عطر خوش استشمام می کند و لباس مرتب و س.ک.س.ی می بیند نا خود آگاه میل جنسی اش بیشتر می شود و بعد از آن اتاق خواب شیک و برق های خاموش و شمع های روشن و گل های پاشیده روی تخت و شنیدن یک موزیک ملایم تجربه ای لذت بخش را به دنبال می آورد پس کمی خلاق باشید و از این کارها که برای افزایش میل جنسی که رضایت شوهر و در نهایت رضایت خداوند را در پی دارد تلاش کنید تا زندگی لذت بخش تری را تجربه کنید.

2 . انجام دادن کارهایی جهت افزایش حرارت

اگر بخواهید همسر خود را بیشتر تحریک کنید می توانید کارهایی نظیر این موارد برای او انجام دهید مثلا اینکه قبل از رفتن به محلی که قرار است آنجا رابطه جنسی برقرار کنید حرف های س.ک.س.ی و تحریک آور بزنید و یا اینکه همدیگر را محکم در آغوش بگیرید و لباس های همدیگر را با ولع در بیارین و یا در حین صحبت کردن با موهای سر همدیگر بازی کنید.

3 . پیاده روی و ورزش کردن

پیاده روی کردن تقریبا جزء ورزش هایی است که همه افراد به راحتی می توانند آن را انجام دهند چون هر شخصی در زندگی خود باید فعالیت فیزیکی داشته باشد مثلا در هفته سه بار به مدت زمان نیم ساعتمی توانید پیاده روی سریع یا آرام انجام دهید.

4 . پرهیز از قرص های ضد بارداری

قرص های ضد بارداری خود موجب کاهش هورمون تستوسترون می شود که در نهایت باعث کاهش تمایلات جنسی هم می شود.

5 . توجه کردن به همسر

سعی کنید وقت هایی که همسرتان در خانه است بیشتر وقتتان ا با او بگذرانید , بازی کنید , به پیاده روی دعوتش کنید , به سینما بروید و ... به طور کل تا جایی که می توانید به همدیگر توجه کنید.

6 . می توانید از مکمل های گیاهی تقویت جنسی کمک بگیرید.

7 . به نظافت و ظاهر خود بیشتر اهمیت دهید.

8 . پوشیدن لباس های رنگ قرمز که هم باعث اعتماد به نفس بیشتر در زنان می شود و هم اینکه باعث برانگیختگی میل جنسی در مردان می شود.

9. حین برقراری رابطه از ژل افزایش میل جنسی  , ژل های روان کنندهکاندوم و هر آن چه مورد نیاز است استفاده کنید چرا که بعضی از خانمها ممکن است دچار خشکی واژن شوند و همین امر موجب سرد شدن آنها نسبت به رابطه جنسی می شود.

علائم کم توانی جنسی

بسیار کوتاه بودن طول مدت ارگاسم , عدم رضایت جنسی , ماهی یک یا دوبار داشتن رابطه جنسی , زود انزالی , نرسیدن به ارگاسم , پایین بودن سطح تستوسترون , استرس و اضطراب , پیری , بیماری هایی مانند دیابت و یا بیماری های قلبی و ...
اما با این حال اگر تمام این کارها را انجام دادید و این تغذیه ها را هم مصرف کردید و باز هم تاثیر گذار نبود می توانید به پزشک مراجعه کنید و با انجام آزمایشاتی نظیر تستوسترون و تیروئید و ... شما را درمان کند .ارسال نظر