راه های تقویت ارگاسم در مردان

روابط جنسی از دیدگاه خانم ها و آقایان تفاوت زیادی دارد مثلا اینکه خانم ها روابط جنسی را اصولا یک روابط عاطفی و احساسی می دانند اما آقایان آن را یک فعالیت جسمانی می پندارد و این تفاوت ممکن است در میان زوجین مشکلاتی به بار آورد که با شناخت همدیگر بهتر می توانید یکدیگر را درک کنید و با بهره گیری از آن بتوانید یک رابطه طولانی و لذت بخش را با هم تجربه کنید

راه های تقویت ارگاسم در مردان

رابطه جنسی یکی از مسائل مهم و حیاتی زندگی هر زوجی است که با بهتر شدن آن زندگی بهتر و شادتری را می توانند با هم تجربه کنند و بر استرس های روزمره خود غلبه کنند و پیوند بهتری بین زوجین صورت بگیرد و مطمئن باشید که یک رابطه جنسی سالم یک زندگی سالم را در پی خواهد داشت و جالب است بدانید که رابطه جنسی سبب تسکین درد می شود از جمله کمر درد , پا درد , گرفتگی عضلات , سر درد , جلوگیری از انواع سکته های قلبی , افزایش حس بویایی , سلامت قلب , جلوگیری از پوسیدگی دندان ها , درخشندگی موها و تقویت ناخن ها , کاهش استرس و اضطراب و بسیاری موارد ارزشمند دیگر.
بسیاری از آقایان هستند که در زمان رابطه جنسی بیشتر به فکر همسرشان هستند و دوست دارند آنها از هر نظر راحت باشند و کارهایی که دوست دارند را انجام دهند تا بتوانند ارگاسم کامل را تجربه کنند و همه ما نیز می دانیم که خانم ها نسبت به آقایان زمان بیشتری برای رسیدن به ارگاسم می خواهند بنابراین شما آقایان نیز نباید خود و نیاز جنسی تان را فراموش کنید و فقط به فکر همسرتان باشید که در اینجا باید دو نفر محرک همدیگر شوند و بتوانند لذت بیشتری را با هم تجربه کنند بنابراین در این مطلب می خواهیم راهکارها و روش هایی برای تقویت هر چه بیشتر ارگاسم آقایان بیان کنیم و امیدواریم که با بکارگیری آنها بتوانید از زندگی جنسی خود بیشترین لذت را ببرید.

راهکارهای تقویت ارگاسم

1 . سعی کنید بوهای خوب را در اتاق خواب استشمام کنید و به آنها توجه کنید که خود نیز نوعی محرک برای برقراری رابطه است از جمله بوی بدن همسرتان , بوی یک عطر خاص و محرک و شهوت انگیز و ...
2 . از همسرتان بخواهید که کارها و حرکاتی را که دوست دارید برای شما انجام دهید یا بالعکس شما کارهایی را با بدن همسرتان انجام دهید که برای هر دوی شما تحریک آور است.
3 . ماساژ بیضه ها : خیلی از آقایان هستند که دوست دارند در زمان ارگاسم همسرشان با دست های مرطوب و لیز بیضه های آنها را ماساژ دهد که انجام این کار لذت ارگاسم را چند برابر می کند.
4 . نداشتن استرس و توجه نکردن به مسائل نامرتبط : بسیاری از افراد هستند که زمان برقراری رابطه جنسی ذهنشان به طرف همه کارها می رود و تنها به کاری که انجام می دهند ( ذهنیت جنسی) فکر نمی کنند خوب مسلما وقتی به رابطه فکر نمی کنند آن لذتی را هم که باید , نمی برند.
5 . موثر ترین روش استفاده از کاندوم : خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی سطح فکر مردم هم پیشرفت کرده است و می توانند با بهره گرفتن از انواع محصولات جنسی مخصوصا انواع کاندوم ها , ژل های افزایش میل جنسی , ژل های روان کننده , اسپری و ژل های تاخیری و بسیاری محصولات دیگر کمک بگیرند تا به کمک آنها بتوانند بیشتر از با هم بودنشان لذت ببرند.
6 . انجام دادن عمل توقف بین رابطه جنسی : یک نکته مهم برای تقویت ارگاسم این است که زمانی که عمل دخول انجام می دهید و هر دو نفر شما کامل تحریک شده اید یک توقف چند ثانیه ای بین آن بیندازید و کاردیگری انجام دهید مانند معاشقه , بوسه لمس و ... و دوباره عمل دخول را تکرار کنید مطمئن باشید انجام این کار باعث تقویت ارگاسم زن و مرد با هم می شود.
7 . صحبت کردن با همسرتان در مورد خواسته هایتان : خیلی از زوج هایی که در زندگی زناشویی و زندگی جنسی خود موفق بوده اند به این دلیل است که در مورد تمام نیازهای خود , با همسرشان صحبت می کنند شما نیز برای بهبود هر چه بیشتر زندگی جنسی خود می توانید نیازها و خواسته هایتان را به همسرتان بگویید.
8 . ورزش کردن فراموش نشود : یکی از اصلی ترین و مهم ترین کارها برای بهبود زندگی جنسی ورزش کردن است و خانم ها و آقایان توجه داشته باشند که با ورزش کردن منظم , جریان خون , بهتر و بیشتر در قسمت دستگاه تناسلی آنها عبور می کند که این امر منجر به افزایش میل جنسی و عملکرد بهتر آنها می شود. با این حال افرادی هستند که برای اینکه خود را توجیه کنند می گویند انجام رابطه جنسی و داشتن فعالیت هنگام رابطه , خود , یک ورزش است و دیگر نیازی به انجام سایر فعالیت های فیزیکی نیست که این طرز فکر درستی نیست و به میزان شدت و مدت زمان آن بستگی دارد بنابراین شما عزیزان نباید فقط به آن بسنده کنید بلکه باید فعالیت ورزشی منظمی هم در زندگی روزمره خود قرار دهید که مطمئنا زندگی جنسی شما را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.
روابط جنسی از دیدگاه خانم ها و آقایان تفاوت زیادی دارد مثلا اینکه خانم ها روابط جنسی را اصولا یک روابط عاطفی و احساسی می دانند اما آقایان آن را یک فعالیت جسمانی می پندارد و این تفاوت ممکن است در میان زوجین مشکلاتی به بار آورد که با شناخت همدیگر بهتر می توانید یکدیگر را درک کنید و با بهره گیری از آن بتوانید یک رابطه طولانی و لذت بخش را با هم تجربه کنید و در زمان برقراری رابطه جنسی , زوجین وقت بیشتری را با هم صرف می کنند و بعد از آن بیشتر به نوازش و حرف های محبت آمیز می پردازند.ارسال نظر